O NÁS

O NÁS

Prostredníctvom skla prinášame do Vášho interiéru svetlo, priestor a dizajn. Pri spracovaní každej objednávky na mieru dbáme predovšetkým na kvalitu a používame tie najlepšie dostupné technológie.

Sklenárstvo ORO GLASS Vám ponúka kompletnú dodávku a montáž širokého sortimentu výrobkov zo skla pre domácnosti, kancelárske a obchodné priestory. Jedná sa najmä o sprchovacie kúty a zásteny, interiérové aj exteriérové zábradlia, kuchynské zásteny, pevné aj posuvné steny a priečky, otočné a posuvné dvere, nábytkové sklá, zrkadlá v ráme aj s led osvetlením a zrkadlový nábytok, pochôdzne sklá a striešky a vysoko kvalitné krbové sklá.

Sledujeme najnovšie trendy za Vás a naši dizajnéri sú Vám k dispozícii od spracovania návrhu až po konečnú realizáciu. Medzi základné služby patrí aj montáž, ktorú realizujú naši vyškolení odborníci. Viac o službách dizajnéra a montáži tu.

Môžete nás kontaktovať telefonicky na čísle 0902 083 084, e-mailom na sklenarstvo@oroglass.sk alebo osobne priamo v našej prevádzke v Dolnom Kubíne na ulici Obrancov mieru 1773. Radi Vám s čímkoľvek poradíme a pomôžeme.

Sklenárstvo ORO GLASS

Sklenárstvo ORO GLASS Vám ponúka kompletnú dodávku a montáž širokého sortimentu výrobkov zo skla pre domácnosti, kancelárske a obchodné priestory. Sledujeme najnovšie trendy za Vás a naši dizajnéri sú Vám k dispozícii od spracovania návrhu až po konečnú realizáciu.

Aktuálne zľavy a novinky

Otváracie hodiny

Po-Pia: 8:00 - 16:00
So: 8:00 - 12:00 na objednávku
Ne - Zatvorené

SHOWROOM
Obrancov mieru 1773
Dolný Kubín 026 01

ESHOP - dizajnové zrkadlá
dizajnové zrkadlá
Táto stránka používa cookies, aby sa čo najlepšie prispôsobila vašim potrebám. Návštevou tejto stránky súhlasite s používaním cookies.
Ok