SKLENENÉ ZÁBRADLIA

SKLENENÉ ZÁBRADLIE

Sklenené zábradlia sa inštalujú ako do interiéru tak aj do exteriéru. Svoje miesto si našli všade tam, kde sú vysoké požiadavky na moderný vzhľad, vzdušnosť a v neposlednom rade bezpečnosť.

Každé sklo na zábradlie starostlivo opracovávame a z bezpečnostných dôvodov aj tepelne tvrdíme (pri 700°C). Najčastejšie sa sklenené zábradlie vyrába z dvoch 8mm skiel, ktoré sú zlepené špeciálnou fóliou. Výsledkom je vrstvené sklo VSG, ktorého prednosťami je vysoká pevnosť a bezpečnosť.

Súčasťou zábradlí sú aj kvalitné kovania a úchyty. Vybrať si môžete z množstva variantov a prevedení. Sklo je možné uchytiť medzi stĺpiky, do zapustených alebo vystúpených profilov, alebo prostredníctvom bodového uchytenia. Zábradlie môže byť samostatné alebo doplnené o kovové či drevené madlo.

Okrem bezpečnosti plní sklenené zábradlie aj významnú estetickú funkciu. Preto si môžete vybrať z množstva dekorácií a povrchových úprav, ktoré dokonale doladia Váš interiér.

MOŽNOSTI UCHYTENIA ZÁBRADLIA

Vyberte si štýl ukotvenia Vášho zábradlia alebo si nechajte poradiť od našich technikov.

Bodové uchytenie

Uchytenie v bočnej lište

Uchytenie v U profile

Zapustené kovanie

Sklenárstvo ORO GLASS

Sklenárstvo ORO GLASS Vám ponúka kompletnú dodávku a montáž širokého sortimentu výrobkov zo skla pre domácnosti, kancelárske a obchodné priestory. Sledujeme najnovšie trendy za Vás a naši dizajnéri sú Vám k dispozícii od spracovania návrhu až po konečnú realizáciu.

Aktuálne zľavy a novinky

Otváracie hodiny

Po-Pia: 8:00 - 16:00
So: 8:00 - 12:00 na objednávku
Ne - Zatvorené

SHOWROOM
Obrancov mieru 1773
Dolný Kubín 026 01

ESHOP - dizajnové zrkadlá
dizajnové zrkadlá
Táto stránka používa cookies, aby sa čo najlepšie prispôsobila vašim potrebám. Návštevou tejto stránky súhlasite s používaním cookies.
Ok