LED ZRKADLÁ

LED ZRKADLÁ NA MIERU

LED zrkadlo je spojením estetickosti a funkčnosti. Praktické je najmä na miestach, kde potrebujete pridať ďalší zdroj svetla, ale aj v tmavších častiach miestnosti. Obzvlášť obľúbeným a skvelým doplnkom je v kúpeľni, toalete, šatníku alebo tmavšej chodbe. Vďaka svojej jednoduchosti a čistým líniám zapadne skoro do každého interiéru. Ide tak o kus nábytku, ktorý si kupujete na niekoľko rokov. Preto zrkadlá v našom eshope vyrábame s dôrazom na kvalitu prevedenia. Pri ich výrobe používame vysoko kvalitné materiály, čo z našich zrkadiel robí luxusný bytový doplnok. Veľký dôraz kladieme hlavne na profi kvalitu a vlastnosti LED pásikov, aby ste sa v LED zrkadle perfektne videli aj pri holení alebo maľovaní. S výberomo ideálneho zrkadla do Vašej kúpeľne či inej miestnosti Vám veľmi radi poradíme online, cez telefón 0902 083 084 alebo mailom na sklenarstvo@oroglass.sk 

VÝROBA NA MIERU 
Kontaktujte nás mailom na sklenarstvo@oroglass.sk, telefonicky na 0902 083 084 alebo prostredníctvom kontaktného formulára a obratom Vám povieme cenu Vášho LED zrkadla na mieru. Vybrať si môžete rozmer (do milimetra), štýl a farbu osvetlenia a šírku LED pásika. K zrkadlu je možné doobjednať diaľkové ovládanie, dotykové ovládanie na stenu alebo výhrev proti roseniu zrkadla. Neobmedzujte sa! Vylaďte si svoje zrkadlo do detailu. V prípade potreby zaistíme aj montáž našimi vyškolenými technikmi.
Pre nacenenie si prichystajte: rozmery, typ osvetlenia (viď grafické návrhy vo fotogalérii nižšie), doplnky (diaľkové ovládanie, dotykové ovládanie na stenu, výhrev proto roseniu), miesto dodania.

ESHOP
Vybrať si môžete aj jeden z predvolených rozmerov priamo a jednoducho na našom eshope www.dizajnovezrkadla.sk s doručením ZDARMA a návodom na jednoduchú a rýchlu montáž. Vyberte si z množstva rozmerov a dizajnov LED zrkadiel do kúpeľne s doručením už do 1 týždňa!

Sklenárstvo ORO GLASS

Sklenárstvo ORO GLASS Vám ponúka kompletnú dodávku a montáž širokého sortimentu výrobkov zo skla pre domácnosti, kancelárske a obchodné priestory. Sledujeme najnovšie trendy za Vás a naši dizajnéri sú Vám k dispozícii od spracovania návrhu až po konečnú realizáciu.

Aktuálne zľavy a novinky

Otváracie hodiny

Po-Pia: 8:00 - 16:00
So: 8:00 - 12:00 na objednávku
Ne - Zatvorené

SHOWROOM
Obrancov mieru 1773
Dolný Kubín 026 01

ESHOP - dizajnové zrkadlá
dizajnové zrkadlá
Táto stránka používa cookies, aby sa čo najlepšie prispôsobila vašim potrebám. Návštevou tejto stránky súhlasite s používaním cookies.
Ok