ZRKADLOVÝ NÁBYTOK

ZRKADLOVÝ NÁBYTOK

Jedná sa o jeden z najnovších trendov v oblasti nábytku a interiérového dizajnu. Zrkadlový nábytok je vhodný pre všetkých čo hľadajú do svojho interiéru niečo neobyčajné a luxusné. Vytvoríme pre Vás akýkoľvek kus zrkadlového nábytku presne na mieru. Medzi najvýnimočnejšie kúsky patria zrkadlové komody a skrine, konferenčné stolíky, toaletné stolíky, zrkadlové poličky a nočné stolíky.

Korpus (vnútro) zrkadlového nábytku dodávame v bielom alebo čiernom prevedení a na šuflíky používame len vysokokvalitné kovanie s tlmičom dorazu. Výsledný luxus ešte perfektne dopĺňajú krásne krištáľové úchytky.

Stačí aby ste si vybrali typ nábytku, rozmery, počet šuflíkov alebo poličiek. Alebo si môžete vybrať jeden z hotových kusov na našom eshope www.dizajnovezrkadla.sk Nábytok robíme štandardne z klasického strieborného zrkadla ale vybrať si môžete aj zlaté, medené alebo iné tónované zrkadlo.

Sklenárstvo ORO GLASS

Sklenárstvo ORO GLASS Vám ponúka kompletnú dodávku a montáž širokého sortimentu výrobkov zo skla pre domácnosti, kancelárske a obchodné priestory. Sledujeme najnovšie trendy za Vás a naši dizajnéri sú Vám k dispozícii od spracovania návrhu až po konečnú realizáciu.

Aktuálne zľavy a novinky

Otváracie hodiny

Po-Pia: 8:00 - 16:00
So: 8:00 - 12:00 na objednávku
Ne - Zatvorené

SHOWROOM
Obrancov mieru 1773
Dolný Kubín 026 01

ESHOP - dizajnové zrkadlá
dizajnové zrkadlá
Táto stránka používa cookies, aby sa čo najlepšie prispôsobila vašim potrebám. Návštevou tejto stránky súhlasite s používaním cookies.
Ok