RÁMOVANIE PAMIATKOVÝCH PREDMETOV

RÁMOVANIE PAMIATKOVÝCH PREDMETOV

Detské topánky, obľúbená hračka alebo podpísaný dres. Máte podobnú vzácnosť doma? Vaše najcennejšie poklady Vám pomôžeme uchovať čo najdlhšie.

Najčastejšie sa rámujú dresy, športové predmety, LP platne, CD, hračky, detské oblečenie, ale aj industriálne predmety ako sú rôzne súčiastky alebo kovové dosky.

Predmety sa dajú zarámovať tak, aby boli viditeľné z jednej strany, alebo z obidvoch strán – v tom prípade sa rámuje medzi dve sklá / plexisklá a rám sa osádza takisto z obidvoch strán. Predmety sa upevňujú k okrajom silonom, tak aby nedošlo k ich poškodeniu a zároveň je priehľadný silon v ráme prakticky neviditeľný. Pre zvýraznenie môžeme použiť aj paspartu, ktorou zároveň môžeme vytvoriť zaujímavý 3D efekt. Ďalšou zaujímavou technikou, je vypodloženie predmetu aby sme vytvorili tzv. plávajúci (floating) efekt. Techník rámovania predmetov je nespočetné množstvo, nakoľko je každý predmet jedinečný a tak k nemu treba aj pristupovať. Jednotlivé prípady preto vždy riešime individuálne aby bol výsledný dojem čo najlepší.

Sklenárstvo ORO GLASS

Sklenárstvo ORO GLASS Vám ponúka kompletnú dodávku a montáž širokého sortimentu výrobkov zo skla pre domácnosti, kancelárske a obchodné priestory. Sledujeme najnovšie trendy za Vás a naši dizajnéri sú Vám k dispozícii od spracovania návrhu až po konečnú realizáciu.

Aktuálne zľavy a novinky

Otváracie hodiny

Po-Pia: 8:00 - 16:00
So: 8:00 - 12:00 na objednávku
Ne - Zatvorené

SHOWROOM
Obrancov mieru 1773
Dolný Kubín 026 01

ESHOP - dizajnové zrkadlá
dizajnové zrkadlá
Táto stránka používa cookies, aby sa čo najlepšie prispôsobila vašim potrebám. Návštevou tejto stránky súhlasite s používaním cookies.
Ok