ZRKADLÁ

ZRKADLÁ

Zrkadlo je bytový doplnok, ktorý sa nachádza snáď v každej domácnosti. Väčšinou je však vnímané skôr prakticky, pretože dokáže opticky zväčšiť aj malú miestnosť alebo dodať viacej svetla tam, kde je ho menej. Pri výbere zdobenejšieho rámu môže byť priam šperkom miestnosti. Práve spojenie praktickosti a dekoratívnosti z neho robí veľmi obľúbený a využívaný prvok pri zariaďovaní domu, bytu, kancelárie či prevádzky. Preto ak hľadáte ten vhodný bytový doplnok pre doladenie interiéru, zrkadlo môže byť tým pravým riešením.

Množstvo hotových zrkadiel v ráme alebo s LED osvetlením si môžete vybrať priamo na našom eshope www.dizajnovezrkadla.sk kde zároveň možno nájdete aj inšpiráciu do Vášho interiéru.

V ponuke máme okrem zrkadiel v ráme a zrkadiel s LED osvetlením aj jednoduché či tónované zrkadlá, zrkadlá s pieskovaným vzorom alebo fazetovaním. Prípadne všetko naraz. Samozrejmosťou je výroba na mieru, tak aby ste sa nemuseli prispôsobovať Vy nám, ale my sa prispôsobíme Vám!

Sklenárstvo ORO GLASS

Sklenárstvo ORO GLASS Vám ponúka kompletnú dodávku a montáž širokého sortimentu výrobkov zo skla pre domácnosti, kancelárske a obchodné priestory. Sledujeme najnovšie trendy za Vás a naši dizajnéri sú Vám k dispozícii od spracovania návrhu až po konečnú realizáciu.

Aktuálne zľavy a novinky

Otváracie hodiny

Po-Pia: 8:00 - 16:00
So: 8:00 - 12:00 na objednávku
Ne - Zatvorené

SHOWROOM
Obrancov mieru 1773
Dolný Kubín 026 01

ESHOP - dizajnové zrkadlá
dizajnové zrkadlá
Táto stránka používa cookies, aby sa čo najlepšie prispôsobila vašim potrebám. Návštevou tejto stránky súhlasite s používaním cookies.
Ok