SLUŽBY DIZAJNÉRA

SLUŽBY DIZAJNÉRA, ARCHITEKTA

Neviete si rady s návrhom interiéru alebo s výberom toho najvhodnejšieho materiálu? Naši dizajnéri sú tu pre Vás, aby Vám poradili a pripravili kompletný návrh alebo priamo 3D vizualizáciu.

Online

S jednoduchými otázkami ohľadne dizajnu vám pomôžeme online. Tento typ poradenstva zabezpečujeme v rámci nášho zákazníckeho servisu zadarmo. Stačí nám zaslať mail na sklenarstvo@oroglass.sk alebo vyplniť formulár nižšie na stránke a dizajnér špecializujúci sa na daný typ projektov vám odpovie. Do správy vložte fotku interiéru alebo jeho časti spolu s krátkym popisom.

Osobne

Pri väčších alebo rozsiahlejších projektoch vám sprostredkujeme kontakt s dizajnérom špecializujúcim sa na daný typ projektov, ktorý sa nachádza vo vašej lokalite. S ním si následne dohodnete bližšie podmienky spolupráce spolu s cenou.

Sklenárstvo ORO GLASS

Sklenárstvo ORO GLASS Vám ponúka kompletnú dodávku a montáž širokého sortimentu výrobkov zo skla pre domácnosti, kancelárske a obchodné priestory. Sledujeme najnovšie trendy za Vás a naši dizajnéri sú Vám k dispozícii od spracovania návrhu až po konečnú realizáciu.

Aktuálne zľavy a novinky

Otváracie hodiny

Po-Pia: 8:00 - 16:00
So: 8:00 - 12:00 na objednávku
Ne - Zatvorené

SHOWROOM
Obrancov mieru 1773
Dolný Kubín 026 01

ESHOP - dizajnové zrkadlá
dizajnové zrkadlá
Táto stránka používa cookies, aby sa čo najlepšie prispôsobila vašim potrebám. Návštevou tejto stránky súhlasite s používaním cookies.
Ok