SKLENENÉ DVERE

SKLENENÉ DVERE

Dvere zo skla predstavujú praktický a dizajnový doplnok každého moderného interiéru. Jedná sa o kreatívne riešenie, ktoré nielen opticky zväčší a presvetlí Váš domov ale aj elegantne dotvorí jeho dizajn. Bezpečnostné požiadavky kladené na sklenené dvere sú vysoké a preto všetky dvere a zásteny vyrábame z kaleného (tvrdeného) skla, štandardne v hrúbke 8mm (alebo podľa požiadaviek zákazníka). Na výber je okrem číreho skla aj mliečne, dymové, pieskované alebo sklo s potlačou (grafosklo). Z bežného kusu nábytku sa tak môže stať originálny umelecký kúsok, ktorý bude dokonale dopĺňať Váš interiér presne podľa Vašich predstáv.

Výroba na mieru

Okrem originálneho a dizajnové riešenia Vašej domácnosti prinášajú sklenené dvere a zásteny výhodu v podobe presného prispôsobenia Vašim priestorom. Stačí nám zaslať rozmery otvoru pre dvere a my Vám ich vyrobíme presne na mieru. Základné dva typy sklenených dverí sú posuvné alebo zatváracie s pántmi, ktoré Vám vyrobíme ako do zárubne tak aj do akéhokoľvek otvoru. Každé dvere dodávame s vysokokvalitným masívnym kovaním a kompletným príslušenstvom. Zároveň Vám ich doručíme buď s jednoduchým návodom na montáž alebo Vám ich namontujeme priamo u Vás doma bez zbytočnej práce navyše.

Sklenárstvo ORO GLASS

Sklenárstvo ORO GLASS Vám ponúka kompletnú dodávku a montáž širokého sortimentu výrobkov zo skla pre domácnosti, kancelárske a obchodné priestory. Sledujeme najnovšie trendy za Vás a naši dizajnéri sú Vám k dispozícii od spracovania návrhu až po konečnú realizáciu.

Aktuálne zľavy a novinky

Otváracie hodiny

Po-Pia: 8:00 - 16:00
So: 8:00 - 12:00 na objednávku
Ne - Zatvorené

SHOWROOM
Obrancov mieru 1773
Dolný Kubín 026 01

ESHOP - dizajnové zrkadlá
dizajnové zrkadlá
Táto stránka používa cookies, aby sa čo najlepšie prispôsobila vašim potrebám. Návštevou tejto stránky súhlasite s používaním cookies.
Ok