ZRKADLÁ NA MIERU

ZRKADLÁ NA MIERU

Ak hľadáte moderné zrkadlo s jednoduchým rámom, výraznejšie s prepracovaným rámom alebo s led osvetlením, zhotovíme vám ho na mieru podľa vašich predstáv. Budete tak mať bytový doplnok, ktorý dokonalo zapadne do vášho domu či prevádzky.

Hotové zrkadlá v štandardných veľkostiach si môžete objednať na našom eshope www.dizajnovezrkadla.sk . Akékoľvek zrkadlo si však môžete nechať vyrobiť na mieru presne podľa vašich špecifických požiadaviek. Stačí si zvoliť typ a rozmer zrkadla, prípadne vybrať druh a farbu lišty, šírku fazety alebo pieskovaný vzor. Tak aby ste nemuseli robiť kompromisy, ale našli si presne to „pravé“ zrkadlo do Vášho interiéru. Či už hľadáte jednoduché čisté línie, moderné zrkadlo s LED osvetlením alebo so zdobeným ornamentálnym rámom s nádychom baroka.

Vybrať si môžete z množstva variantov, od jednoduchého zrkadla bez doplnkov, po zrkadlá s rôznymi dekoráciami, led osvetlením a zrkadlá v ráme.

Sklenárstvo ORO GLASS

Sklenárstvo ORO GLASS Vám ponúka kompletnú dodávku a montáž širokého sortimentu výrobkov zo skla pre domácnosti, kancelárske a obchodné priestory. Sledujeme najnovšie trendy za Vás a naši dizajnéri sú Vám k dispozícii od spracovania návrhu až po konečnú realizáciu.

Aktuálne zľavy a novinky

Otváracie hodiny

Po-Pia: 8:00 - 16:00
So: 8:00 - 12:00 na objednávku
Ne - Zatvorené

SHOWROOM
Obrancov mieru 1773
Dolný Kubín 026 01

ESHOP - dizajnové zrkadlá
dizajnové zrkadlá
Táto stránka používa cookies, aby sa čo najlepšie prispôsobila vašim potrebám. Návštevou tejto stránky súhlasite s používaním cookies.
Ok