RÁMOVANIE ZRKADIEL

RÁMOVANIE ZRKADIEL

Zrkadlo je bytový doplnok, ktorý sa nachádza snáď v každej domácnosti. Väčšinou je však vnímané skôr prakticky. Veď kto by sa aspoň raz za deň nepozrel do zrkadla. Prečo mu teda nepridať aj dekoračnú funkciu. Pri výbere zdobenejšieho rámu, môže byť priam šperkom miestnosti. Práve spojenie praktickosti a dekoratívnosti z neho robí veľmi obľúbený a využívaný prvok pri zariaďovaní domu, bytu, kancelárie či prevádzky. Preto ak hľadáte ten vhodný bytový doplnok pre doladenie interiéru, zrkadlo v ráme môže byť tým pravým riešením.

Naši dizajnéri pre Vás stále vyberajú nové drevené rámy aby ste si mohli v našej ponuke nájsť vždy niečo originálne. Samozrejmosťou je pre nás aj každoročná návšteva najväčšej európskej výstavy FamaArt v talianskej Bologni. Tu pre Vás vyberáme nielen úžasné trendy novinky ale aj čo najkvalitnejšie drevené lišty a povrchové úpravy.

Vybrať si tak môžete z viac ako 200 druhov štýlových rámov v rôznych farebných kombináciách. Každé zrkadlo Vám vyrobíme v rozmere na mieru Vášmu interiéru a pripevníme závesný systém podľa Vašej potreby. Zrkadlá v ráme môžete rôzne kombinovať s LED osvetlením, fazetou alebo pieskovanými vzormi.

Hotové zrkadlá v rôznych veľkostiach môžete nakupovať priamo v našom eshope www.dizajnovezrkadla.sk kde nájdete aj množstvo akciových ponúk a skvelých fotografií vyrobených zrkadiel.

Sklenárstvo ORO GLASS

Sklenárstvo ORO GLASS Vám ponúka kompletnú dodávku a montáž širokého sortimentu výrobkov zo skla pre domácnosti, kancelárske a obchodné priestory. Sledujeme najnovšie trendy za Vás a naši dizajnéri sú Vám k dispozícii od spracovania návrhu až po konečnú realizáciu.

Aktuálne zľavy a novinky

Otváracie hodiny

Po-Pia: 8:00 - 16:00
So: 8:00 - 12:00 na objednávku
Ne - Zatvorené

SHOWROOM
Obrancov mieru 1773
Dolný Kubín 026 01

ESHOP - dizajnové zrkadlá
dizajnové zrkadlá
Táto stránka používa cookies, aby sa čo najlepšie prispôsobila vašim potrebám. Návštevou tejto stránky súhlasite s používaním cookies.
Ok