SKLENENÉ OBKLADY

SKLENENÉ OBKLADY A OBLOŽKY

Obkladové sklo má okrem kuchynskej zásteny aj mnoho iných využití. Môže sa použiť ako obklad na vrch skriniek, stolov ako obklad na skrine či iný nábytok alebo na steny v kúpeľni, spálni, obývačke či chodbe, z ktorých okamžite vyčarí elegantný a luxusný doplnok interiéru. Vybrať si môžete z množstva dekorácií a farebných kombinácií. 

Bez problémov Vám prispôsobíme rozmer, tvar aj potrebné výrezy v obklade na mieru. Ak chcete sklenený obklad zladiť s interiérom, pomôžu Vám naše vzorkovníky, ktoré Vám bezplatne započičiame domov. 

Do 24 hodín Vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku. Stačí nám zaslať približné rozmery a tvar (vrátane počtu výrezov) a najmä aký typ obkladového skla si prajete použiť. 

Ponúkame Vám 4 varianty obkladového materiálu:

Obkladové sklo Lacobel

jedná sa o jednofarebné obkladové sklo dostupné v 25 základných farbách alebo v akejkoľvek farbe štandardizovaného vzorkovníka (RAL). Výhodou je možnosť porovnať a získať tak rovnaký farebný odtieň. Obkladové sklo lacobel sa dodáva iba nekalené  (netvrdené) a preto sa môže v prípade kuchynskej zásteny umiestňovať len za elektrické varné dosky, resp. sa nesmie umiestňovať priamo za plynové varné dosky. Inde v domácnosti nie je jeho použitie obmedzené.

Obkladové sklo striekané

Výhodou oproti lacobelu je kalenie tohoto typu skla, čo rozširuje jeho využitie pri kuchynských obkladoch aj za plynové varné dosky. Vybrať si môžete buď jednofarebný odtieň zo štandardizovaného vzorkovníka RAL alebo naše viacfarebné dizajnové a luxusné motívy. (vzorky marmur, perl, frckané).

Obkladové sklo s potlačou (Grafosklo)

Sklo si môžete nechať potlačiť unikátnou technológiou keramickej tlače. Vytlačíme Vám akýkoľvek obrázok s odpovedajúcim rozlíšením, ktorý si vyberiete. Táto potlač je následne zapečená  do skla pri veľmi vysokej teplote aby sa tak stalo jednoliatou súčasťou skleneného obkladu. Výhodou sú neobmedzené možnosti dizajnu a vysoká odolnosť kaleného skla, ktoré je vhodné aj za plynové varné dosky. 

Obkladové sklo zrkadlové

Toto špeciálne obkladové sklo so zrkadlovým efektom ponúka oproti klasickému zrkadlu výhodu v podobe vyššej chemickej a tepelnej odolnosti (odolné voči vlhkosti, čistiacim prostriedkom a iným kyselinám), čo rozširuje možnosti jeho využitia aj za kuchynskú linku. Vyššiu odolnosť dosahujeme vďaka procesu kalenia (tvrdenia), ktoré nie je u bežného zrkadla možné.

Sklenárstvo ORO GLASS

Sklenárstvo ORO GLASS Vám ponúka kompletnú dodávku a montáž širokého sortimentu výrobkov zo skla pre domácnosti, kancelárske a obchodné priestory. Sledujeme najnovšie trendy za Vás a naši dizajnéri sú Vám k dispozícii od spracovania návrhu až po konečnú realizáciu.

Aktuálne zľavy a novinky

Otváracie hodiny

Po-Pia: 8:00 - 16:00
So: 8:00 - 12:00 na objednávku
Ne - Zatvorené

SHOWROOM
Obrancov mieru 1773
Dolný Kubín 026 01

ESHOP - dizajnové zrkadlá
dizajnové zrkadlá
Táto stránka používa cookies, aby sa čo najlepšie prispôsobila vašim potrebám. Návštevou tejto stránky súhlasite s používaním cookies.
Ok