DREVENÉ RÁMY

DREVENÉ RÁMY

Vybrať si môžete zo širokej ponuky drevených rámov v rôznych veľkostiach, farbách a povrchových úpravách. Pri výbere drevených líšt tiež dbáme okrem dlhej životnosti aj na ekologický pôvod dreva a preto Vám ponúkame len lišty z európskeho dreva s SFC a PEFC certifikátmi.

Naši dizajnéri pre Vás stále vyberajú nové drevené rámy aby ste si mohli v našej ponuke nájsť vždy niečo originálne. Samozrejmosťou je pre nás aj každoročná návšteva najväčšej európskej výstavy FamaArt v talianskej Bologni. Tu pre Vás vyberáme nielen úžasné trendy novinky ale aj čo najkvalitnejšie drevené lišty a povrchové úpravy. V ponuke máme viac ako 200 druhov štýlových rámov v rôznych farebných kombináciách. Pokiaľ ste si ani tak nenašli ten Váš rám, stačí nám zadať Vaše požiadavky a my sa pokúsime nájsť takú lištu u našich dodávateľov.

Sklenárstvo ORO GLASS

Sklenárstvo ORO GLASS Vám ponúka kompletnú dodávku a montáž širokého sortimentu výrobkov zo skla pre domácnosti, kancelárske a obchodné priestory. Sledujeme najnovšie trendy za Vás a naši dizajnéri sú Vám k dispozícii od spracovania návrhu až po konečnú realizáciu.

Aktuálne zľavy a novinky

Otváracie hodiny

Po-Pia: 8:00 - 16:00
So: 8:00 - 12:00 na objednávku
Ne - Zatvorené

SHOWROOM
Obrancov mieru 1773
Dolný Kubín 026 01

ESHOP - dizajnové zrkadlá
dizajnové zrkadlá
Táto stránka používa cookies, aby sa čo najlepšie prispôsobila vašim potrebám. Návštevou tejto stránky súhlasite s používaním cookies.
Ok